Sendeyim, senleyim.

geneel, onur'dan Yorum Yaz

Ey sevgili, dinle sözlerimi. Aç gözlerini bak gözlerime, tut ellerimi sar beline, aç kalbini bak kalbime, umut dolu yüreğimde seni nasıl sakladığımı aç kalbini de gör. Tuttuğum ellerinin nasıl kıymetli olduğunu kaldır başını, bak gözlerime de öyle gör. Durgun olduğum anlarda tut ellerimden, sar beline ve bana kimin yanında olduğumu hatırlat sanki küçük bir çocuğu severcesine.

Müziğin insanı alıp götürdüğü gibi al götür beni, hiç bitmesin nakaratın. Dilimde dönüştüğün şarkıyı kalbime destansı okurken ben, sen tut ellerimden; aç kalbini de bak gözlerime; sevdiğini söyle.

Duy seni sevdiğimi dudaklarımdan ama ondan önce anla gözlerimden. Yanaklarını öpüşümün benim kalbimi nasıl hızlandırdığını bil ama, daha seni gördüğümde hızlanmaya başladığını çıkartma aklından.

Uzan yanıma, yum gözlerini. Gözlerini kapattığın o anlarda seni izlediğimi çok iyi bil. Uyuyorsam eğer, rüyada seni görebilmektir benim için anlamlı olan. Bekliyorsam eğer, bulacağımı bildiğimdendir beklemem.

Kaybolurken sen kollarımda, ufak bi sarılmada bile Aşkla doluyosa kalbim, nefesinin bana çarpışındaki asalettendir unutma bunu. Kapat, yum gözlerini sevgili. Sıcacık kalbimin kime yandığını unutma. Sana sarılırken özlediysem eğer seni, kokunu aldığımdandır unutma bunu.

Ellerini kavuştur kalbinde, içindeki beni hisset, sevdiğim günler gibi kalbimde açan tek gülsün bil, sinirliysem elinle kapat dudaklarımı, sarıl sadece.. Unutma; sarıldığın ben değilim aslında benim kalbim.

Çok mu dertlisin ey sevgili.. Üzdüler mi seni? Bekle beni.. Er yada geç kurtarmaya gelirim ben seni herkesten, herşeyden..

Yaşlar süzülürse gözlerinden aşktan olsun, aşk süzülürse yüreğinden benden olsun, umut dolarsa aklın birlikte olsun, varsa bir mutluluğun ellerimden olsun, konuşamadığın her söz, edemediğin her kelime, bırak yüreğinden yüreğime dolsun.

Sus sevgili, biliyorum. Senin beni ne kadar sevdiğini biliyorum ben. Kelimeler mi cesaret edecekmiş senin bana sevgini anlatmaya? İnanmam Aşkk.. Ben bir gözlerine bakıp kalbin attığında anlatıldığına inanırım sevginin da, rüzgarla anlatırım kendi sevgimi.. Yağmurla, kum taneleriyle. Ben denizdeki dalgayla anlatırım seni sevgili, dalgalı denize yağmurlu bir rüzgar eklerim ondan sonra sahildeki kumların harap olduğu, alırım seni kollarıma severim hiç gitmeyecekmişsin gibi, bırakmam seni bir an bile gidecekmişsin gibi, severim seni her bir hücremle sanki sevmesem ölecekmişsin gibi..

Küçük bedeninde taşıdığın kocaman kalbi ben görürüm Aşkk.. Ben anlarım seni, ben bilirim bizi. Rüzgar bizi birbirimize iterken, ben yağmurlu bir günde seni yanımda özlemeyi bilirim. Ben, sevmeyi çok iyi bilirim sevilen sen olunca. Ben, çok iyi bilirim kalmayı kaybetmekten korkan sen olunca. Sen benim aklımda bi delinin saçmalamaktan vazgeçemediği sözcükleri gibisin, söylerken doğduğum, söylerken öleceğim.. Aklımı başımdan alan en mantıklı doğru sensin. Yanlış olamayacağını bildiğim en büyük doğrum, sensin.. Ben bu dünyaya yine gelsem yine sen severim sevgili bu kolay da, ben bu dünyaya tekrar gelmesem bile severim seni..

Bilirim insanların masumiyet perdesinin altında yatanları da; en çok masumiyet perdeni kaldırdığımda daha masum, daha saf, daha temiz bir insan bulmayı severim ben sende. İçten konuşmanı, doğru konuşmanı, “benden” konuşmanı severim ben aslında senin “benmişim” gibi..

Ben, seni kendim gibi severim.. Aynaya bakarsam, seni severim. Mutlu olursam, seni severim. Kendimi görsem biyerlerde, seni severim yine ben. Ama ben bir tek seni görünce sevgili; severim kendimi seni kendime vermişliğin gururuyla.

Biliyosun, sen bir gün daha gülümse diye ben bir gün daha ölmem. Ama, senin yüzündeki gülümseme duraklamasın diye ben ölüm lafını bile yokederim senin için Aşkk.. En derin okyanustaki en gizli incisin sen, benim bile ulaşamadığım. Her zaman çok gizemli, çok güzel, çok özel, çok başka ve en çok istenen olacaksın benim için, doymayacağım ben sana. Duymayacağım seni karalayan şeytanı, susmayacağım seni üzmek isteyenlere.. Durmayacağım karşında ya sevgili Allah biliyo, hep elini tutup yanında durucam ben..

Seni sevmek ölmek olsa, yeniden doğarım ben.. Böylesi ölüme ellerimi açar sarılırım ben; doyamam sana ölmeye ben aslında ama; yaşarım ben senin için sonsuza..

Aç kalbini ve iyi dinle meleğim, Sağ omzumda bir melek, sol omzumda bir melek. Bir melek daha var şimdi, tam kalbimin ortasında.. Söyle şimdi bana; kim benim meleğimi ölüm bizi ayırana dek benden almaya cesaret edebilir?

Sen, hediyesin bana Allah’tan. O’nun bana verdiği en güzel, en önemli hediyesin sen.

Söz veriyo bu kalbim sana, hep seni sevecek.

Yemin ediyo bu kalp sana, hiç vazgeçmeyecek.

Bu arada, Seni sevdigime ciddi anlamda memnun oldum ben Aşkk..

Seni Seviyorum..

22.11.2010 – 00:30

Yorum yaz